Klucze Domowe

Na początku istnienia działalność firmy "NANA" była związana tylko z kopiowaniem kluczy. Z upływem czasu nasz asortyment uległ rozwojowi, jednak wspomniany rodzaj usług ciągle zajmuje kluczową pozycję w naszej działalności. Możemy poszczycić się bogatymi doświadczeniami zdobywanymi przez lata w kopiowaniu kluczy. W sumie posiadamy ponad 4 tys. różnych rodzajów kluczy.

Przykładając uwagę do coraz nowszych technologii mających służyć zapewnieniu jak najwyższego standardu świadczonych przez nas usług i tym samym zadowoleniu i komfortowi klientów, dbamy o nasze zaplecze maszynowe inwestując w najnowsze urządzenia do kopiowania kluczy. Wiemy, iż materiały, na których wykonujemy nasze usługi są bardzo ważne i w oczywisty sposób wpływają na jakość wyrabianych przez nas kopii kluczy, dlatego dbamy o zaopatrzenie w oryginalne surówki kluczy.

Potwierdzeniem jakości wykonywanych przez naszą firmę usług, mogą być certyfikaty i świadectwa autoryzacji wydane przez firmy: LOB, FANA, GERDA, KASTA, MCM, ISEO, FAB jak również licencja wydana przez Komendanta Policji w Krakowie.

W naszej ofercie znajduje się również tworzenie systemów Master Key. (Pffaffenhain) Jest to system zamknięć, ułatwiający komunikację i zarządzanie: biurami, firmami, hotelami, szkołami, domami jednorodzinnymi. Stanowi skuteczną ochronę i jest elementem ułatwiającym szybką ewakuację w sytuacjach zagrożenia. Pozwala na otwarcie jednym kluczem części lub wszystkich pomieszczeń znajdujących się w systemie. Polega na przyporządkowaniu odpowiedniego klucza danej osobie, a co za tym idzie umożliwia jej dostęp do określonych pomieszczeń. Zamiast nosić pęk kluczy - który wypycha kieszenie i damskie torebki - wystarczy jeden klucz od wszystkich zamknięć.

valid xhtml 1.0 valid css | zaloguj | project by keira, 2006 stat4u