Witamy na stronie kategorii. Prosze wybrać usługę z menu po lewej stronie.


PIECZĄTKI wykonujemy najpopularniejszą na świecie i w Polsce metodą polimerową zapewniającą ich trwałość i czytelność. Przyjmujemy zlecenia gotowych projektów pieczątek, ale również zajmujemy się ich opracowaniem. Pieczątki wykonujemy z najwyższej jakości artykułów stemplarskich firmy polskiej (Wagraf), jak i austriackich (Colop, Trodat).
W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę rozmiarów i kolorów pieczątek automatycznych, ręcznych i kieszonkowych. Nowością jest możliwość wykonania profesjonalnej niewielkiej pieczątki umieszczonej w długopisie. Wszystkie zlecenia wykonujemy szybko i solidnie. Dysponujemy możliwością ekspresowego wykonania pieczątek nowoczesną technologią dającą możliwość odbioru pieczątki w dwadzieścia minut po złożeniu zamówienia.

Ponadto w naszej ofercie znajduje się galanteria stemplarska: poduszki do pieczątek, etui, tusze, uchwyty itp.


____________________________________

Promocja w zestawie 5% rabatu !!!


ZESTAW PRINTER 20 + STAMP MOUSE 20
Zestaw Printer 20 + Stamp Mouse: to praktyczne połączenie wielu funkcji w atrakcyjnej cenie. Zestaw zawiera doskonały stabilny biurowy automat serii Nowy Printer i jego lekki, kieszonkowy odpowiednik Stamp Mouse, który zapewnia stały dostęp do treści pieczątki.

Zestawy dostępne w trzech kolorach: energetyczna czerwień; profesjonalny niebieski; optymistyczny pomarańczowy.

Stamp Mouse jest pod każdym względem praktyczna i przyjazna dla użytkownika. Jej niewielki format i lekka obudowa ułatwia przechowywanie w dowolnym miejscu: w kieszeni, przy kluczach, na smyczy. Optymalna wielkość płytki tekstowej odpowiednio prezentuje dane personalne. Bardzo łatwa obsługa zachęca do częstego stosowania. Delikatny nacisk otwiera oprawę szybko i bez wysiłku. Lekki ruch gwarantuje wykonanie ostrego odbicia. Wygodna, lekka, innowacyjna …

Printer 20 - najwyższej jakości automat samotuszujący w trwałej, funkcjonalnej oprawie. Posiada praktyczne rozwiązania, które podnoszą komfort obsługi. Duże okienko indeksowe bardzo wyraźnie prezentuje logo firmy lub treść odbicia.

Kolor obudowy: czerwona, niebieska, pomarańczowa
Kolor poduszki zastępczej: czarny
Wymiary płytki tekstowej: 38 x 14mm
valid xhtml 1.0 valid css | zaloguj | project by keira, 2006 stat4u